hakkimizda

DepoServer şirketi olarak kendimize değişmez ilke edindiğimiz Müşteri Memnuniyeti prensibi ile yaptığımız her işin sorumluluğunun bilincinde olarak güvenli, kaliteli ve uygun fiyat seçeneği ile sektörünün öncü firmaları arasındaki yerimizi korumaktatır.

Bilişim Sektöründe artan rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerimizin değişen istek ve beklentileri; sunulan hizmetlerimizin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesi kapsamında talep ve beklentilerin tecrübemiz ve uzman kadromuz ile dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

“HDD, SATA, Server Hard Disk Drivers, Server Memory Ram, Server Power Supply, Server CPU ve donanım yedek parçaları” temini konusunda en uygun fiyat ve teslim süresi garantisi ile ürünleriniz siparişten teslime kadar, tüm işlerinizi koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmekteyiz.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” çalışma prensibimizi oluşturan temel ilkelerimiz ve vazgeçilmeyecek ana değerlerimizdir.

Üstün hizmet anlayışımızı, Profesyonel güler yüzlü ve dinamik kadromuzla vereceğimiz hizmette sizin çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Bizimle çalıştığınız sürece mutluluğunuz garantimiz altındadır !

Saygılarımızla,

DepoServer Yönetimi
satis@deposerver.com

 

[espro-slider id=225]